Φορουμ μεσα στο φορουμ!!!

Φορουμ μεσα στο φορουμ!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό woodsman43 » 12 Οκτ. 2016, 21:46

Απο την πρωτη στιγμη που ανοιξε το φορουμ αντιμετωπιζω ενα σημαντικο θεμα το οποιο εχει καταντησει και μεγαλο προβλημα ταυτοχρονα.
Πολλα μελη ,κυριως νεα , μου στελνουν ΠΜ με τα οποια μου κανουν ερωτησεις οι οποιες αφορουν θεματα της δημοσιας συζητησης.
Αυτο περαν απο ενοχλητικο σε προσωπικο επιπεδο ειναι και εναντιον των κανονισμων του φορουμ.
Με αυτο τον τροπο δημιουργουμε ενα φορουμ μεσα στο φορουμ με ανταλλαγη γνωσεων οι οποιες δεν μεταδιδονται δημοσια να ωφεληθουν ολοι με την συμμετοχη κι αλλων μελων.
Πραγματικα το να κλειδωσω τα πμ μου ειναι εξαιρετικα ευκολο αλλα και ταυτοχρονα δυσλειτουργικο και για μενα αλλα και για οσους θελουν να επικοινωνησουν μαζι μου σε προσωπικο επιπεδο και για προσωπικα θεματα.Σαφως δεν ειναι λυση σε αυτο το προβλημα.
Ρε παιδια αυτο ακριβως ειναι ενα πμ.ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΥΝΗΜΑ.
Θα επισημανω λοιπον σε ολα τα μελη να συλογιστουν καλυτερα την διαχειριση των προσωπικων τους μυνηματων προς οφελος του φορουμ και της ιδεας του.
Ασε που σε καθε απαντηση που στελνω εξηγωντας ολα τα παραπανω ακουω οτι μπορει να φανταστει κανεις :mad:
Απο καντηλια-βρισιδια ,γαλλικα ,ψυχολογικα τραγουδια ολων των τυπων ακομα και απειλες απο αυτες που με κανουν να αποτυγχανω σε εκχυλισεις εδω και καιρο :lol: :lol:
Απο εδω και περα σε καθε ερωτηση τετοιου τυπου θα αποστελεται το παρακατω τυποποιημενο μυνημα.
woodsman43 έγραψε:ΤΥΠΟΠΟΙΗΜΕΝΟ ΜΥΝΗΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ.
Αγαπητο μελος.Θα με χαροποιουσε ιδιαιτερα μια τετοια συζητηση ομως τιθεται ενα θεμα κανονισμων το οποιο εχει ως εξης:
Θεματα που αφορουν την δημοσια συζητηση πρεπει και επιβαλεται να συζητουνται δημοσια ετσι ωστε να συμετεχουν ολα τα μελη και να οφελουνται κι αλλοι απο αυτη την συζητηση.
Επισης συζητησεις τετοιου τυπου μεσω πμ δημιουργουν ενα φορουμ μεσα στο φορουμ πραγμα που κανει κακο στο ιδιο το φορουμ και την κινητικοτητα του.
Γνωριζω οτι δεν ειναι στην προθεση σας αυτο και το κατανοοω αλλα ταυτοχρονα ομως παρακαλω για την κατανοηση σας και την συμμετοχη σας στο φορουμ
Ευχαριστω εκ των προτερων.
Εκ της διαχειρισης.

Παρακαλω λοιπον για περισσοτερη συμμετοχη και λιγοτερα ΠΜ. :headbang3:
Άβαταρ μέλους
woodsman43
Regural Member
 
Δημοσιεύσεις: 2173
Εγγραφή: 08 Δεκ. 2013, 12:54
Ονομα: Δημητρης
Τοποθεσια: Ολυμπιακο χωριο
Μηχανη: Της πλακας
2η μηχανη: Gaggia Evo Mod
Μυλος: μαπα φτιαχτος
2ος Μυλος: Anfim Caimano 64
Coffee Roaster: DIY Air home roaster
Αγαπημένοι Καφέδες: Home roast

Επιστροφή στο Ανακοινώσεις-Πληροφορίες και Όροι χρήσης του CoffeeHeat.gr

Μέλη σε σύνδεση

Εγγεγραμμένα μέλη: Bing [Bot]