Lelit PL42 TEMD PID

Αγγελίες που έχουν να κάνουν με τον Καφέ - Καφετιέρες - Αξεσουάρ Barista ή και μηχανών ..

Συντονιστής: admin

Lelit PL42 TEMD PID

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό A Speedster Lover » 19 Ιαν. 2017, 17:12


Πωλείται η μηχανή του τίτλου σε πάρα πολύ καλή κατάσταση, λόγω μη χρήσης της. Έχω 2 καλύτερες, μηχανές και δουλεύω εκείνες. Ειχε αγοραστεί για το εξοχικό και είναι ελάχιστα δουλεμένη.
Η OPV της είναι ρυθμισμένη για εκχυλίσεις στα 9 Bαρ (δηλαδή 10 Bar με το τυφλό). Επιπλέον διαθέτει custom timers για αυτόματο σταμάτημα της εκχύλισης και αυτόματο σταμάτημα του μύλου σε προκαθορισμένο χρόνο με ακρίβεια εκατοστού του δευτερολέπτου. Οι custom υλοποιήσεις είναι από εμένα φτιαγμένες και όχι αγορασμένες οπότε μπορώ να σας λύσω απορία για σετάρισμα. Διαθέτω και τυφλό που είναι αγορασμένο έξτρα καθότι η Lelit δεν παρέχει τυφλά.
Υπάρχει original συσκευασία αλλά πολύ πιθανό να μην μπορεί να χωρέσει μέσα στο κουτί λόγων των timers. Βρίσκομαι στο Πήλιο ή στη Λαμία για παραλαβή παρουσίαση χέρι με χέρι. Διαφορετικά αποστολή σε Αθήνα - Θεσσαλονίκη με δικά μου έξοδα με πρακτορείο μεταφοράς.
Δείτε το βίντεο της μηχανής μου. Η μηχανή είναι Η ΙΔΙΑ η μηχανή που δείχνει το βίντεο.
Το κόστος της είναι 600 ευρώ . Τα παζάρια διώκονται ποινικά :mad: .
Ευχαριστώ που κάνατε τον κόπο να διαβάσετε την αγγελία μου.
Υ.Γ. όποιος καταφέρει και βρει πιο κομμάτι παίζει στο βίντεο δώρο ένα κιλό καφέ ΜΟΚΚΑ BLEND. Σοβαρά το γράφω.
A Speedster Lover
New Member
 
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: 27 Μαρ. 2015, 22:03
Ονομα: Παύλος
Τοποθεσια: Πήλιο
Μηχανη: Kees Van Der Westen
Μυλος: Πάντα κωνικός
Coffee Roaster:
Αγαπημένοι Καφέδες: Costa Rica Tarrazu

Re: Lelit PL42 TEMD PID

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό A Speedster Lover » 20 Ιούλ. 2017, 11:39

Νέα τιμή 450 ευρώ.
A Speedster Lover
New Member
 
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: 27 Μαρ. 2015, 22:03
Ονομα: Παύλος
Τοποθεσια: Πήλιο
Μηχανη: Kees Van Der Westen
Μυλος: Πάντα κωνικός
Coffee Roaster:
Αγαπημένοι Καφέδες: Costa Rica Tarrazu


Επιστροφή στο Αγγελίες σχετικές με τον καφέ από μέλη του CoffeeHeat.gr

Μέλη σε σύνδεση

Εγγεγραμμένα μέλη: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη