Compak k5 64mm

Αγγελίες που έχουν να κάνουν με τον Καφέ - Καφετιέρες - Αξεσουάρ Barista ή και μηχανών ..

Συντονιστής: admin

Compak k5 64mm

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό petros182 » 09 Ιουν. 2023, 00:21

Πωλείται ο μύλος του τίτλου και στέλνεται με ταχυδρομεία ΕΛΤΑ σε όλη την Ελλάδα με τα έξοδα δικά μου (σε περίπτωση επιθυμίας αποστολής μέσω courier, τα έξοδα επιβαρύνουν τον αγοραστή). Είναι δεύτερο χέρι και μετά από ορισμένα mods χρησιμοποιείται αποκλειστικά ως single dose (γι’ αυτό και υπάρχει βαρίδιο – tamper στην είσοδο των κόκκων κι όχι δοχείο, καθώς και άλλα…). Έχει 64αρια επίπεδα μαχαίρια, τα οποία έχω ευθυγραμμίσει πρόσφατα με τη γνωστή μέθοδο αλουμινόχαρτου. Στον αστερία έχει γίνει mod τοποθετώντας υλικό, ώστε να καθαρίζει - πέφτει όλος ο καφές από το δοχείο στο portafilter. Ο μύλος είναι πραγματικά θηρίο και λειτουργεί άψογα, δεν έχει βγάλει το παραμικρό πρόβλημα τόσα χρόνια, όπου γίνεται σχολαστικός καθαρισμός και λίπανση.
Μαζί θα δοθούν κι όλα τα παρελκόμενα, ώστε ο νέος κάτοχος να τον λειτουργεί ως single dose.
Επίσης, θα δοθούν δύο εργαλεία ισοκατανομής με βελόνες.

Τιμή: 140€

Στο παρόν είμαι κάτοικος Ηρακλείου Κρήτης με ότι συνεπάγεται (πώληση χέρι - χέρι, έλεγχος – δοκιμές, κλπ.)
Για περισσότερες πληροφορίες, φωτογραφίες, βίντεο, κλπ μπορείτε να μου στείλετε σε προσωπικό μήνυμα τηλέφωνο επικοινωνίας.
20191021_155158.jpg
εικόνα_Viber_2023-01-20_19-14-20-944.jpg
Άβαταρ μέλους
petros182
Member
 
Δημοσιεύσεις: 59
Εγγραφή: 02 Απρ. 2015, 16:33
Ονομα: Petros d.
Τοποθεσια: Φλώρινα
Μηχανη: ECM Classika Pid
2η μηχανη: Poemia8423, HarioV60
Μυλος: Compak K5 platinum
2ος Μυλος: delonghi kg79 mod
Coffee Roaster: DIY machine with gas
Αγαπημένοι Καφέδες: Africa !!!

Re: Compak k5 64mm

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό petros182 » 10 Ιούλ. 2023, 17:18

Νέα τιμή στα 130€
Άβαταρ μέλους
petros182
Member
 
Δημοσιεύσεις: 59
Εγγραφή: 02 Απρ. 2015, 16:33
Ονομα: Petros d.
Τοποθεσια: Φλώρινα
Μηχανη: ECM Classika Pid
2η μηχανη: Poemia8423, HarioV60
Μυλος: Compak K5 platinum
2ος Μυλος: delonghi kg79 mod
Coffee Roaster: DIY machine with gas
Αγαπημένοι Καφέδες: Africa !!!


Επιστροφή στο Αγγελίες σχετικές με τον καφέ από μέλη του CoffeeHeat.gr

Μέλη σε σύνδεση

Εγγεγραμμένα μέλη: Google [Bot]