gaggia baby dose silver mod pid opv και μπαρομετρο

Αγγελίες που έχουν να κάνουν με τον Καφέ - Καφετιέρες - Αξεσουάρ Barista ή και μηχανών ..

Συντονιστής: admin

gaggia baby dose silver mod pid opv και μπαρομετρο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό delpiero10 » 21 Φεβ. 2015, 17:13

gaggia baby dose 3 ετων με τακτικη αφαλατωση εχει πανω μπαρομετρο wika opv http://www.ebay.co.uk/itm/Adjustable-Ov ... 2595f63aaa αγορaσμενη από ebay η opv. σεταρισμενη στα 10 Bar . δινω τυφλο καλαθακι, 1 διπλo καλαθακι non pressurized ένα μονο καλαθακι non pressurized ένα μονο pressurized .και βεβαια η παλια πλαστικη opv που εβγαλα.η μηχανη δουλευει αψογα.στα κατά που εχει η μηχανη είναι ότι εχω κλοτσησει 2 βιδες από το σωμα της και ότι εχω ανοιξει 2 τρυπες μια στο επανω μερος για να βαλω το μπαρομετρο καθως το αλλαξα θεση μετα και το εβαλα στα πλαγια και η άλλη τρυπα είναι στην δεξια μερια εκει που ειχα βαλει το pid.την συστηνω σε καποιον που εχει γνωσεις για να βαλει το pid και να το ρυθμησει γιατι εγω δεν τα καταφερα.τιμη 140 ευρω και βεβαια δεκτος κάθε ελενχος στο χωρο μου εκτος αν μενετε κοντα στο περιστερι
delpiero10
Active Member
 
Δημοσιεύσεις: 98
Εγγραφή: 12 Δεκ. 2014, 17:07
Τοποθεσία: περιστερι
Ονομα: kwstas
Τοποθεσια: athens
Μηχανη: expobar brewtus4
Μυλος: fiorenzato f6
2ος Μυλος: mazzer major
Coffee Roaster:
Αγαπημένοι Καφέδες: tigrato mokka

Re: gaggia baby dose silver mod pid opv και μπαρομετρο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό delpiero10 » 03 Μαρ. 2015, 13:03

σας χιλιοευχαριστω για ακομα μια φορα για τον χωρο σας στο φορουμ η μηχανουλα επωληθη να κλειδωσει η αγγελια
delpiero10
Active Member
 
Δημοσιεύσεις: 98
Εγγραφή: 12 Δεκ. 2014, 17:07
Τοποθεσία: περιστερι
Ονομα: kwstas
Τοποθεσια: athens
Μηχανη: expobar brewtus4
Μυλος: fiorenzato f6
2ος Μυλος: mazzer major
Coffee Roaster:
Αγαπημένοι Καφέδες: tigrato mokka


Επιστροφή στο Αγγελίες σχετικές με τον καφέ από μέλη του CoffeeHeat.gr

Μέλη σε σύνδεση

Εγγεγραμμένα μέλη: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη