Πωλείται μύλος macap mxd xtreme με 75αρια flat μαχαίρια τιτ

Αγγελίες που έχουν να κάνουν με τον Καφέ - Καφετιέρες - Αξεσουάρ Barista ή και μηχανών ..

Συντονιστής: admin

Πωλείται μύλος macap mxd xtreme με 75αρια flat μαχαίρια τιτ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό jemelinia » 23 Μαρ. 2022, 00:27

Πωλείται macap mxd xtreme με 75αρια τιτάνιο.Αλλάγχθηκαν πέρυσι και έχουν κόψει περίπου 20 κιλά.18 γρ σε 3.2 sec.Η τιμή του είναι 550....καινούριος έχει 1100-1200.
jemelinia
New Member
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: 04 Φεβ. 2014, 10:29
Ονομα: Βασιλης
Τοποθεσια: Ελλάδα
Μηχανη:
Μυλος:
Coffee Roaster:
Αγαπημένοι Καφέδες:

Re: Πωλείται μύλος macap mxd xtreme με 75αρια flat μαχαίρια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό spyros12 » 23 Μαρ. 2022, 14:59

Βασιλη καποιες πληροφοριες..
ειναι αγορασμενος καινουργιος,εχει καποια εγγυηση-απόδειξη,η χρηση ηταν επαγγελματικη,χρωμα, μυλου και σε ποια περιοχη βρισκεσαι.
spyros12
New Member
 
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: 14 Απρ. 2021, 19:11
Ονομα: Σπυριδων
Τοποθεσια: Chios
Μηχανη: Oscar 2
2η μηχανη: Gaggia brera
Μυλος: MACAP MXD
Coffee Roaster:
Αγαπημένοι Καφέδες: Taf-area 51

Re: Πωλείται μύλος macap mxd xtreme με 75αρια flat μαχαίρια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό jemelinia » 31 Μαρ. 2022, 16:57

Είναι αγορασμένος μεταχειρισμένο από τον Τάρταρα τον έχω περίπου 3 χρόνια..όχι δεν έχει εγγύηση αλλά 99%δεν παθαίνει τίποτα...είναι γαϊδούρι...έχω αλλάξει γνήσια μαχαίρια τιτανίου πάλι από τον Ταρταρή πέρυσι και κόβει σαν καινούριος...Μόνο αν προσπαθήσεις να τον σηκώσεις καταλαβαίνεις ότι είναι τέρας!!Είναι στο νίκελ χρώμα.Δεν έχω και το hoper της μάνας του γιατί όταν μου τον έστειλαν ήταν ήδη σπασμένο αλλά το έπαιξαν κινεζοι ότι έσπασε σε εμένα αλλά έφτιαξα ένα hand made μεταλλικό που είναι και πιο ωραίο και πιο βολικό.Φτιαχνω 4 καφέδες την ημέρα 2 εγώ 2 η σύζυγος....κόβει τον καφέ σε 3.2- 3.3 sec πολύ γρήγορος απλά επειδή είναι άνθρωπος που ψάχνομαι θα τον άλλαζα μόνο για ceado e37s αλλά είναι λίγο ακριβός για τώρα...έχω μια μηχανή bezzera strega αν την ξέρεις....και θέλω κάτι καλό όπως καταλαβαίνεις...καινούριος έχει 1100-1300.Ειμαι Πατρα αν είσαι κάπου εδώ κοντά Έλα να τον δεις να τον δουλέψεις να φτιάξεις όσους καφέδες θες.Αν θες σου αφήνω τηλ να με πάρεις αν θες κάτι άλλο.6908723720
jemelinia
New Member
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: 04 Φεβ. 2014, 10:29
Ονομα: Βασιλης
Τοποθεσια: Ελλάδα
Μηχανη:
Μυλος:
Coffee Roaster:
Αγαπημένοι Καφέδες:


Επιστροφή στο Αγγελίες σχετικές με τον καφέ από μέλη του CoffeeHeat.gr

Μέλη σε σύνδεση

Εγγεγραμμένα μέλη: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη

cron